Herr

Matchlista 2018

Försäsongen Huddinges målsiffra alltid först
Sön 4 feb 14:00 Brantbrink FoC Farsta (3) 1 - 3 Träningsmatch
Sön 11 feb 15:00 Södertälje Arena Assyriska FF (1) 1 - 3 Träningsmatch
Lör 17 feb 14:00 Danderyd Arena IFK Stocksund (2) 0 - 4 Träningsmatch
Sön 18 feb 20:00 Brantbrink Ängby IF (3) 2 - 2 Träningsmatch
Lör 24 feb 15:15 Brunna IP Konyaspor KIF (4) 5 - 3 e str Stockholm Cup
Sön 25 feb 14:00 Brantbrink Tullinge TP (3) 1 - 0 Träningsmatch
Lör 3 mars 14:00 Norrtälje Sportfält BKV Norrtälje (2) 3 - 1 Träningsmatch
Lör 10 mars 12:40 Sollentuna Fotbollshall Sollentuna FF (1) 2 - 6 Träningsmatch
Lör 24 mars 14:00 Linköping Arena Linköping City (1) 1 - 7 Träningsmatch
Tis 27 mars 19:15 Stadshagen FC Stockholm Internazionale (3) 1 - 4 Stockholm Cup
Fre 30 mars 12:30 Vikingavallen Täby FK (2) 3 - 4 Träningsmatch
A-laget Vår och försommar
Lör 7 april 17:00 Källbrink konstgräs IF Sylvia 2 - 4 Div 2 Södra Svealand
Lör 14 april 15:00 Södertälje Arena Södertälje FK 1 - 3 Div 2 Södra Svealand
Lör 21 april 14:00 Källbrink konstgräs Newroz FC 0 - 3 Div 2 Södra Svealand
Lör 28 april 16:00 Idrottsparken, Motala Motala AIF 3 - 5 Div 2 Södra Svealand
Lör 5 maj 14:00 Torvalla IP IFK Haninge 0 - 3 Div 2 Södra Svealand
Sön 13 maj 17:00 Källbrink AFK Linköping 1 - 2 Div 2 Södra Svealand
Sön 20 maj 17:00 Östgötaporten IK Sleipner 3 - 2 Div 2 Södra Svealand
Lör 26 maj 14:00 Källbrink Eskilstuna City 4 - 1 Div 2 Södra Svealand
Lör 2 juni 16:00 Enskede IP Enskede IK 2 - 3 Div 2 Södra Svealand
Lör 9 juni 14:00 Källbrink Värmbols FC 1 - 2 Div 2 Södra Svealand
Lör 16 juni 13:00 Norvalla Nora BK 3 - 6 Div 2 Södra Svealand
Ons 20 juni 19:30 Källbrink IFK Aspudden-Tellus 1 - 0 Div 2 Södra Svealand
Lör 30 juni 14:00 Värmdövallen Värmdö IF 1 - 0 Div 2 Södra Svealand
A-laget Sensommar och höst
Tis 24 juli 19:30 Midgårdsvallen Märsta IK (3) 2 - 1 Träningsmatch
Lör 28 juli 14:00 Källbrink IFK Stocksund (2) 0 - 2 Träningsmatch
Ons 1 aug 19:00 Källbrink Södertälje FK 1 - 5 Div 2 Södra Svealand
Lör 4 aug 16:00 Östgötaporten IF Sylvia 0 - 4 Div 2 Södra Svealand
Lör 11 aug 16:00 Sätra IP Newroz FC 1 - 3 Div 2 Södra Svealand
Lör 18 aug 14:00 Källbrink Motala AIF 0 - 4 Div 2 Södra Svealand
Lör 25 aug 14:00 Källbrink IFK Haninge 0 - 3 Div 2 Södra Svealand
Lör 1 sep 16:00 Linköping Arena AFK Linköping 3 - 1 Div 2 Södra Svealand
Lör 8 sep 14:00 Källbrink IK Sleipner 1 - 0 Div 2 Södra Svealand
Sön 16 sep 16:00 Tunavallen Eskilstuna City 2 - 2 Div 2 Södra Svealand
Lör 22 sep 14:00 Backavallen A Värmbols FC 0 - 1 Div 2 Södra Svealand
Lör 29 sep 14:00 Källbrink Enskede IK 3 - 2 Div 2 Södra Svealand
Lör 6 okt 14:00 Källbrink Värmdö IF 0 - 2 Div 2 Södra Svealand
Lör 13 okt 16:00 Aspuddens IP IFK Aspudden-Tellus 1 - 1 Div 2 Södra Svealand
Sön 21 okt 14:00 Källbrink Nora BK 6 - 2 Div 2 Södra Svealand
Reservlaget
Mån 23 apr 20:00 Aspuddens IP IFK Aspudden-Tellus 3 - 0 Reserv Div 1-3 Södra
Sön 29 apr 16:00 Källbrink konstgräs Boo FK 6 - 0 Reserv Div 1-3 Södra
Ons 16 maj 19:30 Källbrink Newroz FC - dragit sig ur 2 - 1 Matchen stryks
Tis 26 juni 19:30 Källbrink Älta IF 6 - 2 Reserv Div 1-3 Södra
Tis 7 aug 19:30 Källbrink Älta IF 5 - 4 Träningsmatch
Tis 14 aug 19:30 Källbrink Enskede IK 1 - 2 Träningsmatch
Tis 4 sep 19:30 Källbrink Enskede IK 2 - 1 Träningsmatch
Mån 10 sep 20:00 Torvalla 1 IFK Haninge 5 - 1 Reserv Div 1-3 Södra
Tis 18 sep 19:15 Björknäs IP 1 Boo FK 3 - 1 Reserv Div 1-3 Södra
Tis 25 sep 19:30 Källbrink IFK Aspudden-Tellus 2 - 1 Reserv Div 1-3 Södra
Ons 3 okt 20:00 Älta IP Älta IF 8 - 1 Reserv Div 1-3 Södra
Tis 9 okt 19:30 Källbrink IFK Haninge 1 - 0 Reserv Div 1-3 Södra
Efter seriens slut
Sön 11 nov 14:30 Lidingövallen IFK Lidingö (2) 4 - 2 Träningsmatch
Lör 1 dec 16:00 Bosön Hammarby IF U19 1 - 1 Träningsmatch
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub