Herr

Årets matcher


FörsäsongenHuddinges målsiffra alltid först
Lör11feb13:30TyresövallenHanvikens SK (3)0-5Träningsmatch
Sön12feb16:15BrantbrinkAkropolis (1)2-2Träningsmatch
Sön19feb16:15BrantbrinkFC Stockholm Internazionale (3)2-1Träningsmatch
Sön26feb16:15BrantbrinkIFK Lidingö (2)2-2Träningsmatch
Mån27feb20:30StadshagenFoC Farsta (3)1-2Träningsmatch
Lör4mars15:00Solid Park ArenaSyrianska Kerburan (2)1-1Träningsmatch
Lör18mars12:15Enskede IP 2Enskede IK (1)1-2Träningsmatch
Sön19mars16:15BrantbrinkKarlbergs BK (2)2-3Träningsmatch
Tors23mars19:00Brunna IPArameisk-Syrianska (1)2-1Träningsmatch
Lör25mars13:15TorvallaIFK Haninge (2)0-4Träningsmatch
Ons29mars19:00SkarpnäckSpårvägen (3)5-6strStockholm Cup
Sön2april16:15BrantbrinkSollentuna FF (1)1-1Träningsmatch
A-lagetVår och sommar
Lör8april16:00ÖstgötaportenIF Sylvia0-1Div 2 Södra Svealand
Mån17april17:00Källbrink KGVärmbols FC2-0Div 2 Södra Svealand
Lör22april16:00VärmdövallenVärmdö IF0-2Div 2 Södra Svealand
Mån1maj15:00KällbrinkFC Linköping City1-3Div 2 Södra Svealand
Lör6maj13:00BoovallenBoo FK2-1Div 2 Södra Svealand
Lör13maj14:00KällbrinkÖrebro Syrianska1-3Div 2 Södra Svealand
Lör20maj14:00Grenadjärvallen, ÖrebroRynninge IK0-2Div 2 Södra Svealand
Tors25maj15:00KällbrinkIK Sleipner0-1Div 2 Södra Svealand
Sön28maj18:00KällbrinkSödertälje FK0-0Div 2 Södra Svealand
Lör3juni14:00TorvallaIFK Haninge1-2Div 2 Södra Svealand
Sön11juni17:00KällbrinkAssyriska IF Norrköping3-3Div 2 Södra Svealand
Lör17juni16:00Kumla IPIFK Kumla0-0Div 2 Södra Svealand
Ons21juni19:00KällbrinkMotala AIF1-3Div 2 Södra Svealand
Ons28juni19:00Värmbols IPVärmbols FC0-1Div 2 Södra Svealand
A-lagetHöstsäsongen
Sön23juli18:00Källbrink KGKarlbergs BK (2)1-2Träningsmatch
Tis25juli19:30KällbrinkMärsta IK (3)2-2Träningsmatch
Sön30juli17:00KällbrinkIF Sylvia1-2Div 2 Södra Svealand
Ons2aug19:00KällbrinkEnskede IK1-4Svenska Cupen
Mån7aug19:30KällbrinkVärmdö IF1-2Div 2 Södra Svealand
Sön13aug16:00Linköping ArenaFC Linköping City0-2Div 2 Södra Svealand
Fre18aug19:30KällbrinkBoo FK3-0Div 2 Södra Svealand
Lör26aug16:00Örnsro IPÖrebro Syrianska3-2Div 2 Södra Svealand
Lör2sep14:00KällbrinkRynninge IK3-2Div 2 Södra Svealand
Sön10sep16:00ÖstgötaportenIK Sleipner1-3Div 2 Södra Svealand
Fre15sep19:30KällbrinkIFK Haninge1-2Div 2 Södra Svealand
Sön24sep15:00Södertälje IPSödertälje FK2-2Div 2 Södra Svealand
Lör30sep16:00Idrottsparken, MotalaMotala AIF1-2Div 2 Södra Svealand
Lör7okt15:00KällbrinkIFK Kumla3-1Div 2 Södra Svealand
Lör14okt14:00Mamre IPAssyriska IF Norrköping2-0Div 2 Södra Svealand
Reservlaget
Sön23april18:00Högsätra BPIFK Lidingö1-4Reserv Div 1-3 Södra
Tis2maj20:00KällbrinkÄngby IF1-3Reserv Div 1-3 Södra
Mån8maj20:00KällbrinkArameisk-Syrianska4-2Stryks, A-S dragit sig ur
Mån15maj20:00Sätra IPNewroz FC0-4Reserv Div 1-3 Södra
Mån22maj20:00KällbrinkIFK Aspudden-Tellus3-4Reserv Div 1-3 Södra
Mån5juni20:00StadshagenKarlbergs BK1-1Reserv Div 1-3 Södra
Ons9aug20:15Alby BPKonyaspor KIF5-0Utgår, Konya uteslutna
Sön20aug18:00KällbrinkKarlbergs BK1-2Reserv Div 1-3 Södra
Mån28aug20:00Aspuddens IPIFK Aspudden-Tellus1-4Reserv Div 1-3 Södra
Mån18sep20:05Ängby IPÄngby IF8-3Reserv Div 1-3 Södra
Mån25sep20:00KällbrinkIFK Lidingö6-3Reserv Div 1-3 Södra
Mån2okt20:00KällbrinkNewroz FC2-1Reserv Div 1-3 Södra
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub